yogul napisał(a):

dokładnie.
Tym razem trzeba liczyć że trafi się jakiś sędzia wyczulony na ostrą grę i jednak umiejętności czysto piłkarskie wygrają.
|
To sie tyczy tez pilkarzy Wisly, trzeba zapi**dalac na boisku bo inaczej sie dostaje od Gornika Zabrze