Charlie napisał(a):

|
Jeśli Cracovia wygra dziś a potem w Bytomiu (mało prawdopodobne, no ale zawsze) to pewnie będzie do końca bić się o utrzymanie. Wówczas może dojść do sytuacji, ze Pasy wygrywając/remisując w 29 kolejce z Jagą, mogą przyczynić się do zdobycia mistrzostwa przez Wisłę.
|
będą mieli też dodatkowy czynnik motywacyjny na nasz mecz, oraz mogą iść za ciosem zwycięstw.
chociaż w każdym przypadku z ich strony trzeba się spodziewać że będą gryźli trawę razem z ziemią na R22.
Pytanie czy poza walką, wystarczy im umiejętności.
Jak narazie po pierwszej połowie oba zespoły nic ciekawego nie pokazują, coraz gorzej się ogląda te mecze.