Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11805
Stary 07.05.2011, 14:43
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Cracovia wygra dziś a potem w Bytomiu (mało prawdopodobne, no ale zawsze) to pewnie będzie do końca bić się o utrzymanie. Wówczas może dojść do sytuacji, ze Pasy wygrywając/remisując w 29 kolejce z Jagą, mogą przyczynić się do zdobycia mistrzostwa przez Wisłę.
będą mieli też dodatkowy czynnik motywacyjny na nasz mecz, oraz mogą iść za ciosem zwycięstw.

chociaż w każdym przypadku z ich strony trzeba się spodziewać że będą gryźli trawę razem z ziemią na R22.
Pytanie czy poza walką, wystarczy im umiejętności.

Jak narazie po pierwszej połowie oba zespoły nic ciekawego nie pokazują, coraz gorzej się ogląda te mecze.
Odpowiedz cytując