Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11798
Stary 07.05.2011, 14:38
I na co to narzekanie na obcokrajowców ( w mediach ) , reprezentant Mołdawii ogrywa 4 polskich obronców Polonii . Nie przpuszczałem że powiem to kiedys o zawodniku Cracovi , ale kapitalna indywidualna akcja .


Polonia i tak tanio skóry nie sprzeda , obstaje za pogonią w drugiej połowie i remisie 2-2
Odpowiedz cytując