|
I na co to narzekanie na obcokrajowców ( w mediach ) , reprezentant Mołdawii ogrywa 4 polskich obronców Polonii . Nie przpuszczałem że powiem to kiedys o zawodniku Cracovi , ale kapitalna indywidualna akcja .
Polonia i tak tanio skóry nie sprzeda , obstaje za pogonią w drugiej połowie i remisie 2-2
|