flamengista napisał(a):

|
Ciekawe: Piekarski twierdzi, że za Manu Legia zapłaciła 100 tys. złotych. Jeśli to prawda, to jeżdżenie po tym piłkarzu nie jest do końca uzasadnione. W jego przypadku relacja jakość/cena wypada nie najgorzej. Jak napisał Piekarski - on już się Legii spłacił.
|
W wypadku Manu mniej chodzi o odstępne a bardziej o wysokość jego kontraktu żeby mówić o relacji jakość-cena/koszty.
Nie wiem czy nie pokręciłem coś, ale jemu i tak się kończył kontrakt (pół roku?) kiedy Legia go kupiła. Ale pewny nie jestem.
No to po ptokach.....
2-0