|
Ciekawe: Piekarski twierdzi, że za Manu Legia zapłaciła 100 tys. złotych. Jeśli to prawda, to jeżdżenie po tym piłkarzu nie jest do końca uzasadnione. W jego przypadku relacja jakość/cena wypada nie najgorzej. Jak napisał Piekarski - on już się Legii spłacił.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|