Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11787
Stary 07.05.2011, 14:24
Ciekawe: Piekarski twierdzi, że za Manu Legia zapłaciła 100 tys. złotych. Jeśli to prawda, to jeżdżenie po tym piłkarzu nie jest do końca uzasadnione. W jego przypadku relacja jakość/cena wypada nie najgorzej. Jak napisał Piekarski - on już się Legii spłacił.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując