|
Jeśli Cracovia wygra dziś a potem w Bytomiu (mało prawdopodobne, no ale zawsze) to pewnie będzie do końca bić się o utrzymanie. Wówczas może dojść do sytuacji, ze Pasy wygrywając/remisując w 29 kolejce z Jagą, mogą przyczynić się do zdobycia mistrzostwa przez Wisłę.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|