murray napisał(a):

Hola, hola.
Czy jeżeli Legia będzie na podium, to dostanie miejsce w pucharach za podium, czy za PP?
Bo przy założeniu, że zdobywają miejsce w pucharach za bycie na podium, to zaczną grać wcześniej.
Czyli - gdybyście byli na podium i oddali miejsce w pucharach (dodajmy III rundę eliminacji) drużynie z czwartego miejsca, to nic tylko pogratulować frajerstwa.
|
Zasada jest prosta, ZAWSZE ale to ZAWSZE "lepsza opcja" jest wybierana w przypadku gdy zespół dostanie kwalifikacje do pucharów "na dwa sposoby". Mistrz i puchar = el. LM, podium i puchar = kwal z pucharu czyli 3 runda.