Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11778
Stary 07.05.2011, 13:45
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Ejże!

Przecież jak Legia zdobędzie miejsce na podium, to europuchary spadną dla Lecha.

Weźcie się w garść, nie bądźcie takimi samarytanami znowuż ;p
"Finalista Pucharu Polski może zakwalifikować się do europejskich pucharów tylko w jednym przypadku. Jeśli trofeum wywalczy zespół, który zostanie również mistrzem Polski i zagra dzięki temu w eliminacjach Ligi Mistrzów. W takiej sytuacji jego miejsce w eliminacjach Ligi Europy zajmie pokonany w Pucharze Polski - tłumaczy Skubis.

A co stanie się w przypadku, gdy zdobywca PP zajmie drugie lub trzecie miejsce również dające prawo gry w eliminacjach LE? - Skorzysta z niego zespół sklasyfikowany niżej w tabeli ligowej. Regulamin przewiduje, że zdobywca Pucharu Polski zaczyna grę w Lidze Europy od trzeciej rundy eliminacji
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.05.2011 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując