Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12709
Stary 07.05.2011, 13:40
Łukasz1987 napisał(a):Wyświetl post
Po prostu większość klubów ekstraklasy opowiedziała się jasno po której jest stronie (choćby przez transparent: Niespełnione rządu obietnice...) skąd też moje pytanie Wiadomo, że decyzja należy do SKWK i powinno być jasne stanowisko Wisły. Bo obudzimy się któregoś dnia i okaże się, że stadion mamy zamknięty... I nie trzeba się opowiadać za PIS, PO czy SLD tylko wyrazić sprzeciw przeciwko tego typu załatwiania kiboli...
Oczywiście rozumiem Twoje intencje. Zastanawiam się tylko czy twórcy tego tematu przeszło by kiedykolwiek przez myśl że padnie w nim zapytanie odnośnie polityki SKWK w odniesieniu do bieżących wydarzeń krajowych . Po prostu rzeczywistość przerasta czasami najbardziej absurdalne wyobrażenia. A takie sytuacje wywołują we mnie zawsze to: .
A jeśli chodzi o meritum to zdaje się że transparent na Wiśle już wisiał i jestem przekonany że na jutrzejszym meczu zobaczysz kontunuację ....