Łukasz1987 napisał(a):

Po prostu większość klubów ekstraklasy opowiedziała się jasno po której jest stronie (choćby przez transparent: Niespełnione rządu obietnice...) skąd też moje pytanie Wiadomo, że decyzja należy do SKWK i powinno być jasne stanowisko Wisły. Bo obudzimy się któregoś dnia i okaże się, że stadion mamy zamknięty... I nie trzeba się opowiadać za PIS, PO czy SLD tylko wyrazić sprzeciw przeciwko tego typu załatwiania kiboli...
|
Oczywiście rozumiem Twoje intencje. Zastanawiam się tylko czy twórcy tego tematu przeszło by kiedykolwiek przez myśl że padnie w nim zapytanie odnośnie
polityki SKWK w odniesieniu do bieżących wydarzeń krajowych

. Po prostu rzeczywistość przerasta czasami najbardziej absurdalne wyobrażenia. A takie sytuacje wywołują we mnie zawsze to:

.
A jeśli chodzi o meritum to zdaje się że transparent na Wiśle już wisiał i jestem przekonany że na jutrzejszym meczu zobaczysz kontunuację ....