WiślakMyślenice napisał(a):

Ejże!
Przecież jak Legia zdobędzie miejsce na podium, to europuchary spadną dla Lecha.
Weźcie się w garść, nie bądźcie takimi samarytanami znowuż ;p
|
Lech ma juz pewne 4 miejsce? Nie wiedzialem
W pucharach gra 3 lub 4 druzyna, nie finalista PP