Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12705
Stary 07.05.2011, 13:05
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Powiedzmy że postawione powyżej pytanie to też polityka tyle że przez trochę mniejsze p .
Po prostu większość klubów ekstraklasy opowiedziała się jasno po której jest stronie (choćby przez transparent: Niespełnione rządu obietnice...) skąd też moje pytanie Wiadomo, że decyzja należy do SKWK i powinno być jasne stanowisko Wisły. Bo obudzimy się któregoś dnia i okaże się, że stadion mamy zamknięty... I nie trzeba się opowiadać za PIS, PO czy SLD tylko wyrazić sprzeciw przeciwko tego typu załatwiania kiboli...