wislak68 napisał(a):

Powiedzmy że postawione powyżej pytanie to też polityka tyle że przez trochę mniejsze p .
|
Po prostu większość klubów ekstraklasy opowiedziała się jasno po której jest stronie (choćby przez transparent: Niespełnione rządu obietnice...) skąd też moje pytanie

Wiadomo, że decyzja należy do SKWK i powinno być jasne stanowisko Wisły. Bo obudzimy się któregoś dnia i okaże się, że stadion mamy zamknięty... I nie trzeba się opowiadać za PIS, PO czy SLD tylko wyrazić sprzeciw przeciwko tego typu załatwiania kiboli...