Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12704
Stary 07.05.2011, 13:01
Łukasz1987 napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie czy osoby decyzyjne na Wiśle podjęły decyzję odnośnie obecnej sytuacji kibicowskiej w Polsce? Tzn będzie jakiś transparent, forma protestu (choćby jak wczoraj gdy kibice Ruchu opuścili sektor gdzie jest prowadzony doping)? Czy wiadomo coś w tej sprawie
Ja też podpisuję się pod tym pytaniem co kolega napisał powyżej. SKWK według mnie powinno podjąć jakąś decyzję w sprawie protestu.