Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12703
Stary 07.05.2011, 12:35
Łukasz1987 napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie czy osoby decyzyjne na Wiśle podjęły decyzję odnośnie obecnej sytuacji kibicowskiej w Polsce? Tzn będzie jakiś transparent, forma protestu (choćby jak wczoraj gdy kibice Ruchu opuścili sektor gdzie jest prowadzony doping)? Czy wiadomo coś w tej sprawie
Powiedzmy że postawione powyżej pytanie to też polityka tyle że przez trochę mniejsze p .