|
O tym czy Maaskant będzie tym najlepszym trenerem Wisły od wieków decydują wyniki a nie świetny PR który Robert (trzeba to przyznać ma świetnie opanowany). Dlatego niech Robert coś, cokolwiek wygra z Wisłą, wtedy będziemy go wychwalać.
Ja "doświadczony" przez PR polityków, oceniam ludzi po czynach a nie słowach. I też radze wszystkim wstrzymać się z pisaniem hymnów pochwalnych, kiedy jeszcze nic nasz trener nie zdobył. Zdobędzie, wygra cokolwiek, nie będzie końca pochwałom. Teraz jest na to za wcześnie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|