Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2709
Stary 07.05.2011, 12:01
mam sprawe do Was bracia..otoz mam temat prezentacji emigrant jako bohater literacki (...) brakowalo mi jednej luektury do bibliografii i babka od polaka powiedzala, zebym wziela nowele Prusa 'omylka' i teraz czytam te streszczenia, wczesniej czytalam calosc tego (choc teraz niewiele z tego pamietam i nie jest tam nic napisane, ze ktos byl emigrantem czy cos i jedyna opcja wg mnie jest to ze ten starzec jest emigrantem i zostal tak a nie inaczej potraktowany i ze emigranci wcale nie maja tak latwo przyczepia sie im jakies latki itp...brakuje mi tylko ten jednej noweli do zamknieca prezentacji i potrzebuje pomocy z gory dziekuje
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując