mam sprawe do Was bracia..otoz mam temat prezentacji emigrant jako bohater literacki (...) brakowalo mi jednej luektury do bibliografii i babka od polaka powiedzala, zebym wziela nowele Prusa 'omylka' i teraz czytam te streszczenia, wczesniej czytalam calosc tego (choc teraz niewiele z tego pamietam

i nie jest tam nic napisane, ze ktos byl emigrantem czy cos i jedyna opcja wg mnie jest to ze ten starzec jest emigrantem i zostal tak a nie inaczej potraktowany i ze emigranci wcale nie maja tak latwo przyczepia sie im jakies latki itp...brakuje mi tylko ten jednej noweli do zamknieca prezentacji i potrzebuje pomocy z gory dziekuje
