fanfan napisał(a):

Kucharski : "słaba liga nie jest winą Polaków"
http://wyborcza.pl/1,91446,9555282,E..._liga_nie.html
Kucharski to przechodzi samego siebie , nie wiem czy on jest taki głupi czy aż tak bardzo broni nasze Polskie gwiazdki ale takich głupot nagadać to trzeba mieć nierówno pod kopułą prawie jak Piechniczek .
Jasne wszystkiemu winni są obcokrajowcy , to przez nich całe zło a nasze Polskie gwiazdki niczemu nie są winne i gdyby one grały częściej nasza liga byłaby potęgą podobnie jak reprezentacja a tu nagle przyjdą jacyś przeciętni obcokrajowce , wygrają z naszymi gwiazdkami rywalizację i dlatego nasza liga jest taka słaba . Hahahaha . Jak Kucharski mówi że obcokrajowców którzy wnoszą coś do naszej ligi potrafi wymienić na palcach jednej ręki to ilu Polaków wymieni którzy wnoszą coś do tej naszej ligi? Ja nie wymieniłbym ani jednego! Prawda jest taka że najlepszymi piłkarzami naszej ligi są obcokrajowcy tacy jak Melikson czy Traore albo Rundevs a nie Polskie gwiazdki! Kucharski twierdzi że Polaków o słaby poziom ligi nie należy obwiniać ponieważ obcokrajowców jest więcej , ale czy na pewno? Są kluby w których większość stanowią obcokrajowcy ale też są kluby w których zdecydowaną większość stanowią Polacy i te drugie wcale nie są lepsze od tych pierwszych i biorąc pod uwagę wszystkie kluby to proporcje między Polakami a obcokrajowcami wynoszą mniej więcej pół na pół a nawet ilość Polaków jest większa więc mówienie że tylko obcokrajowcy odpowiadają za niski poziom ligi jest oszczerstwem , chamstwem wobec obcokrajowców którzy przykładają się bardziej niż nasze polskie gwiazdki i krótko mówiąc gówno-prawdą a sam Kucharski się najzwyczajniej ośmiesza. Jeszcze jakiś czas temu obcokrajowców w naszej lidze było mniej , w pierwszych składach było podobnie i co ? Nasza liga wtedy była mocna ? Była jeszcze słabsza niż teraz a większość meczów nie dało się na trzeźwo oglądać , teraz jest znacznie lepiej . Owszem , w naszej lidze nie ma jednej drużyny znacznie lepszej ale liga jest bardzo wyrównana a większość drużyn posiada szeroką mocną kadrę , mecze jeszcze nie wszystkie ale część stoi na naprawdę solidnym poziomie ,są bardzo ciekawe , trzymają w napięciu i ogląda się je z przyjemnością a jeszcze jakiś czas temu było to nie do pomyślenia. Oczywiście poziom nie jest jakiś super ale jest lepszy niż 3 , 4 lata temu między innymi dzięki właśnie obcokrajowcom . Prawda jest taka ,że gdyby nasi Polscy piłkarze byli tacy zajebiści to kluby nie sięgałyby po obcokrajowców w takiej ilości a nawet gdyby sięgały to i tak Polacy powinni wygrywać rywalizację z nimi o miejsce w podstawowym składzie a wszyscy wiemy że jest inaczej , Polskich dobrych zawodników jest jak na lekarstwo a Ci którzy są przegrywają rywalizację z zagranicznymi zawodnikami ponieważ są po prostu słabsi i wkurzają mnie te ciągłe opowiastki , wywiady przedstawicieli Polskiej myśli szkoleniowej którzy w kółko mówią i ciągle to podkreślają na każdym kroku że ,np.: " obcokrajowców jest za dużo" , "dlaczego kluby nie stawiają na Polaków " , " obcokrajowcy którzy przychodzą do naszej ligi są słabi" ,itp. a mówienie że to "tylko obcokrajowcy odpowiadają za niski poziom naszej ligi a nie Polacy " jest już przegięciem! Najgorsze jest w tym to ,że tacy ludzie nie mają żadnych rozsądnych argumentów podpartych faktami żeby poprzeć swoją tezę ,tylko po prostu gadają co im przyjdzie do głowy bo oni mają takie wyobrażenia i fantazje a rzeczywistość jest tak naprawdę inna ale co z tego jak oni i tak twardo trzymają się swojej teorii.
|
Kasa misiu, kasa...Kucharski jest menedżerem polskich grajków, a wczoraj w Faktach po faktach pokazał także, że zwykła sprzedajną mendą, która za możliwość kandydowania z list PO mówi co mu powiedzą. Zagraniczni mu zabierają kasę, więc trzeb aich wyeliminować.