sovinho_02 napisał(a):

|
A może by tak zebrać wszystkich forumowiczów na stadionie i naprawić chociaż niektóre niedoróbki ( położyć sztuczną trawę na asfalt, podczyścić beton, otynkować ścianki) do tego inżynierów chyba nie potrzeba ?
|
Większej bzdury nie słyszałem

A to twój stadion ?
Aha. Wykładasz miastu swoją kasę na sztuczną trawę czy podpisujesz z nimi umowę na dzierżawę ?
