Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18401
Stary 07.05.2011, 11:09
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
A może by tak zebrać wszystkich forumowiczów na stadionie i naprawić chociaż niektóre niedoróbki ( położyć sztuczną trawę na asfalt, podczyścić beton, otynkować ścianki) do tego inżynierów chyba nie potrzeba ?
Większej bzdury nie słyszałem A to twój stadion ?

Aha. Wykładasz miastu swoją kasę na sztuczną trawę czy podpisujesz z nimi umowę na dzierżawę ?
Odpowiedz cytując