Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18400
Stary 07.05.2011, 11:04
A może by tak zebrać wszystkich forumowiczów na stadionie i naprawić chociaż niektóre niedoróbki ( położyć sztuczną trawę na asfalt, podczyścić beton, otynkować ścianki) do tego inżynierów chyba nie potrzeba ?
Odpowiedz cytując