Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
11770
07.05.2011, 10:37
kreseq
napisał(a):
Zyro za bardzo chcial i czasami to bylo widac. Tak czy siak swietnie sie zaprezentowal, a strzal z woleja byl zajebisty
Szkoda ze Wolski nie mogl zagrac bo pewnie by tez wystapil i moglby z Zyrkiem stworzyc fajne widowisko.
Maja chlopaki papiery by zostac solidnymi zawodnikami. Oby
Punkty ciesza, styl gry jako taki, ale Korona w ogole nic nie pokazala.
Ch*** w plecy ochronie, frajerzy na maxa.
Ten Żyro to ma świetną koordynację ruchową.
Jak Burkhardt. Niech mu ten cały Terziotti zaordynuje przewroty w przód i w tył, to nie dość, że spełni warunki Matiego Borka na piątkę z WF-u, to jeszcze nauczy się prosto biegać.
murray
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do murray
Znajdź inne posty napisane przez murray