Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11770
Stary 07.05.2011, 10:37
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Zyro za bardzo chcial i czasami to bylo widac. Tak czy siak swietnie sie zaprezentowal, a strzal z woleja byl zajebisty
Szkoda ze Wolski nie mogl zagrac bo pewnie by tez wystapil i moglby z Zyrkiem stworzyc fajne widowisko.
Maja chlopaki papiery by zostac solidnymi zawodnikami. Oby

Punkty ciesza, styl gry jako taki, ale Korona w ogole nic nie pokazala.

Ch*** w plecy ochronie, frajerzy na maxa.
Ten Żyro to ma świetną koordynację ruchową.
Jak Burkhardt. Niech mu ten cały Terziotti zaordynuje przewroty w przód i w tył, to nie dość, że spełni warunki Matiego Borka na piątkę z WF-u, to jeszcze nauczy się prosto biegać.
Odpowiedz cytując