|
Do Euphi. Niecbede sie rozwodzil nad caloscia wypowiedzi bo widze ze jestes z gatunku tych co "wiedza lepiej". Powiedz mi tylko jedno, gdzies Ty widzial czlowieku jakas nagonke na rzad? Na afere hazardowa, ofe, vat, cukier, Smolensk, nordstream, umowe gazowa, lotos, gornikow, pielegniarki, pociagi - takich hasel mogloby byc duzo wiecej. Ten rzad ma tak sprzyjajace media ze gdyby nawet wprowadzili vat rowny 99% to spoleczenstwo byloby urabiane ze tak jest super.
I jesli uwazasz ze kibice zostali tu wykorzystani przez opozycje to nie mam pytan.
|