Wyświetl pojedynczy post
Euphi
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2381
Stary 07.05.2011, 08:25
Ehh.. Od dawna czytam forum, ale bardzo rzadko się wypowiadam, bo i nie warto czasem tracić czas

Ludzię pomyślcie zanim coś napiszecie, albo przeczytajcie Ustawe o imprezach masowych. Bo może nie wszyscy tutaj umieją czytać, albo czytają Fakt i inne bzdury A media nakręcają spirale nerwowości narodu

Tak jak przy KGHM gdzie związkowcy zarabiająć 22 tys, nie będąc pod ziemią
Tak jak przy Tupolewie (gazety dobrze się sprzedają jak na głównej napisane jest "Spisek" - nie wiedzieliście?
Tak jak przy Deficycie i tym, że obroniliśmy się mimo wadliwego systemu emerytalnego, ale trzeba było napisać to i owo nie zaglądać w podstawy ekonomii Bo i po co ? Ciemny lud złapie łopate i zacznie kopać, wystarczy mu dać.

I tak jest teraz z kibicami Media wykorzystywało zarówno reprezentacje, jak i kibiców to tego, aby coś sprzedać Jak ktoś czyta gazety i portale, to zrozumie, ze przez ostatnie lata gazety co raz to większe bzdury piszą, aby naklład poszedł

A teraz do kibiców - zamknięcie było z punktu widzenia prawa oczywiste. A zmiana była spowodowana zapewne rygostycznymi wskazówkami - i tutaj nawiązuje do tego, że Wojewoda jest z ramienia premiera, jak ktoś się może uczył w liceum to zapewne to pamięta. Nie dziwmy się więc że zamykają

Bo ja idąc z rodziną chce obejrzeć mecz, bawić się świetnie i raczyć wykorzystać ciężko zarobione pieniądze moi drodzy.

A nie oglądać bande łysych idiotów, którzy umieją bluzgać, rzucać byle czym i wyszczekiwać.

Czy to normalne? Zapewne dla człowieka tak...

I tutaj jasny sygnał z rządu - nie będzie rozrabiania na stadionach, bo stadiony będą zamykane.

A kolega, który napisał o Malinowskim, niech pomyśli, kto wpuszcza
1) kiboli
2) kto nie jest w stanie kiboli namierzyć
3) i ile wydano klubowych zakazów stadionowych oraz jak one są respektowane

Wina leży po stronie klubów
I bardzo dobrze, że jest odpowiedzialność zbiorowa - ostatnia manifestacja kibiców pod Warszawą była spokojna - progres ? Nie powiedział bym, bo drogie stworzyszenia tudzież kibole wcale nie kwapią się do odpowiedzialności

A skoro nie można znaleźć winnych, to idąc za starą obiektywną przesłanką przestepstwa - wszyscy ponoszą odpowiedzialność, a dokładniej klub.

Ma to wywrzeć presje na kibolach, które kluby i stowarzyszenia tak mocno bronią

I prawdopodobnie ciemna masa ma w dupie, co się o nas mówi za granicą
Ja nie, bo jestem Polakiem I chyba bardziej wiem co to znaczy, od niektórych tutaj, którzy myślą kategorami "Ahhh jaka krzywda nam się stałą, przecież oni rzucają K... i P... nic nie robili"

A jak ktoś kiedyś będzie miał dzieci - to zrozumie

Pozdrawiam wiślacką społeczność i nawołuje do pomyślenia i rozsądku, a nie emocji, które tak towarzyszą tutaj w temacie, tudzież w tematach o polityce transferowej/meczach

Jeszcze dodam dla potwierdzenia tezy o politycznym aspekcie całej nagonki na rząd

Decyzja była odważna i zapewne spodziewano się takiej reakcji - tym bardziej gratuluje rządowi za to, że w tak trudnych czasach ciągłej nagonki na rządzących podjeli takie trudne decyzje : ) Bo na pewno liczył się ze spadkiem poparcia. Ale to właśnie świadczy o sile - kiedy myśli się kategoriami ogólnopolskimi, a nie partyjnymi.

A ulotki, transparenty o PO ? Hehe czysto polityczny aspekt wykorzystania kibiców Bo gdzież to oni się nauczyli działać przeciwko partii, a nie decyzji ?

Pozdrawiam ciepło
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 07.05.2011 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując