Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10945
Stary 07.05.2011, 08:14
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, jak dla Was ale dla mnie kolacja z 20 facetami to "średnia" atrakcja. W dodatku z piłkarzami, którzy nie słyną raczej z erudycji. Mam przynajmniej nadzieję, że klub zaprasza do dobrej knajpy i nie jest to Wierzynek.

Generalnie dziwna ta nagroda. Wspólny trening, to bym jeszcze rozumiał. Ale kolacja...
Przepraszam Cie bardzo ale jak wygra kobieta to co - lepiej dla niej isc na kolacje z pilkarzami czy pokopac na treningu Pod tym wzgledem chyba jednak przyjemnosc kolacji z naszymi pilkarzami wygrywa
Odpowiedz cytując