flamengista napisał(a):

Nie wiem, jak dla Was ale dla mnie kolacja z 20 facetami to "średnia" atrakcja. W dodatku z piłkarzami, którzy nie słyną raczej z erudycji. Mam przynajmniej nadzieję, że klub zaprasza do dobrej knajpy i nie jest to Wierzynek.
Generalnie dziwna ta nagroda. Wspólny trening, to bym jeszcze rozumiał. Ale kolacja...
|
Przepraszam Cie bardzo ale jak wygra kobieta to co - lepiej dla niej isc na kolacje z pilkarzami czy pokopac na treningu

Pod tym wzgledem chyba jednak przyjemnosc kolacji z naszymi pilkarzami wygrywa