Mila napisał(a):

|
Kto chce na G na Lecha niech sie spieszy wlasnie trafilo ostatnie 130 biletow z puli przeznaczonej dla FC
|
czy mógłby mi ktoś kupić dwa na G (lub na jakiś inny sektor ale wole na G) a odebrałbym przed meczem. Jestem z Przemyśla i nie moge sam kupić. Byłbym bardzo wdzięczny.