Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4838
Stary 07.05.2011, 08:13
Mila napisał(a):Wyświetl post
Kto chce na G na Lecha niech sie spieszy wlasnie trafilo ostatnie 130 biletow z puli przeznaczonej dla FC
czy mógłby mi ktoś kupić dwa na G (lub na jakiś inny sektor ale wole na G) a odebrałbym przed meczem. Jestem z Przemyśla i nie moge sam kupić. Byłbym bardzo wdzięczny.
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 07.05.2011 o godz. 08:36.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując