Ja w sumie chętnie bym na takie coś poszedł, ale nawet bym nie wiedział jak by to miało wyglądać. Pogadałbym z Sobolem, Czarkiem i Gułą, ew Żurawiem a tak to nic ;D
Szkoda że piłkarze narazie tak słabo znają polski, bo chętnie bym wymienił kilka zdać Sergiejem
