Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10944
Stary 07.05.2011, 07:44
Ja w sumie chętnie bym na takie coś poszedł, ale nawet bym nie wiedział jak by to miało wyglądać. Pogadałbym z Sobolem, Czarkiem i Gułą, ew Żurawiem a tak to nic ;D
Szkoda że piłkarze narazie tak słabo znają polski, bo chętnie bym wymienił kilka zdać Sergiejem
Odpowiedz cytując