flamengista napisał(a):

|
Nie wiem, jak dla Was ale dla mnie kolacja z 20 facetami to "średnia" atrakcja. W dodatku z piłkarzami, którzy nie słyną raczej z erudycji.
|
?!
Czlowieku, nie kreuj sie na lwa salonowego i uczestnika obiadkow w MENSie, bo równie dobrze ktos moze napisac, ze przesiadywanie z flamengistą na jednym forum urąga jego inteligencji.
Mogłbys sie serdecznie zdziwić jak z ludzmi “nie slynącymi z erudycji” można miło i wartosciowo spędzic czas.
Rozumiem watpliwosci jesli nagroda mialaby byc kolacja z 20 pilkarzami GKS Katowice, ale Wisly ?
O czym ty k...a z nimi chcesz rozmawiac, o fizyce kwantowej ? O dokonaniach Laotanskiej Partii Ludowej ?