Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10943
Stary 07.05.2011, 07:33
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, jak dla Was ale dla mnie kolacja z 20 facetami to "średnia" atrakcja. W dodatku z piłkarzami, którzy nie słyną raczej z erudycji.
?!

Czlowieku, nie kreuj sie na lwa salonowego i uczestnika obiadkow w MENSie, bo równie dobrze ktos moze napisac, ze przesiadywanie z flamengistą na jednym forum urąga jego inteligencji.


Mogłbys sie serdecznie zdziwić jak z ludzmi “nie slynącymi z erudycji” można miło i wartosciowo spędzic czas.


Rozumiem watpliwosci jesli nagroda mialaby byc kolacja z 20 pilkarzami GKS Katowice, ale Wisly ?
O czym ty k...a z nimi chcesz rozmawiac, o fizyce kwantowej ? O dokonaniach Laotanskiej Partii Ludowej ?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując