|
Dla flamegisty powinni przygotować kolację z żonami piłkarzy hehe
Powinniśmy sobie zdawać sprawę że kibicami są nie tylko mężczyźni, osoby wysportowane, jest też dużo osób kalekich które na pewno bardzo by ucieszyła możliwość pokopania piłki z 20 zawodnikami Wisły
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|