Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4833
Stary 06.05.2011, 23:00
paczuś napisał(a):Wyświetl post
Przy zakupie biletu na KK dostajesz potwierdzenie zakupu biletu które jest identyczne jak bilet, tylko w miejsce kodu kreskowego masz napisane "wejście na kartę kibica"
Właśnie brat przyjechał i trzymam bilet w ręce. Jest dokładnie tak jak mówisz.
Więc teraz dziwna sprawa, nabił mi na kartę bilet mimo że nie miał mojej karty. Jeszcze takiego przypadku na forum nikt nie opisał. ciekawe czy mnie kołowrotki puszczą
Odpowiedz cytując