paczuś napisał(a):

Przy zakupie biletu na KK dostajesz potwierdzenie zakupu biletu które jest identyczne jak bilet, tylko w miejsce kodu kreskowego masz napisane "wejście na kartę kibica"
|
Właśnie brat przyjechał i trzymam bilet w ręce. Jest dokładnie tak jak mówisz.
Więc teraz dziwna sprawa,
nabił mi na kartę bilet mimo że nie miał mojej karty. Jeszcze takiego przypadku na forum nikt nie opisał. ciekawe czy mnie kołowrotki puszczą
