Oczywiście, że tak. Dlatego zwalnianie Skorży i sztabu dyrektora sportowego jest bezsensowne. Drużyna gra z zębem, do tego piękną piłkę. Manu zalicza kolejny dobry mecz, podobnie jak Cabral. Szafa gra.
Ja w ogóle bym nic w Legii nie zmieniał i jest szansa, że w ITI zrobią to samo
