Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11762
Stary 06.05.2011, 22:51
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Miażdżąca refleksja: jak kolejka się dobrze ułoży, a Legia wygra wszystko do końca (w sumie czemu nie? to zwykła loteria, dzisiaj równie dobrze mogła wygrać Korona) to aktualna różnica między Jagą, Wisła i Legia to...3 pkt (zakładając wygraną Jagi i porażkę Wisły w najbliższej kolejce - moim zdaniem najbardziej realne wyniki w tym szalonym sezonie).

Wracamy do gry


Oczywiście, że tak. Dlatego zwalnianie Skorży i sztabu dyrektora sportowego jest bezsensowne. Drużyna gra z zębem, do tego piękną piłkę. Manu zalicza kolejny dobry mecz, podobnie jak Cabral. Szafa gra.

Ja w ogóle bym nic w Legii nie zmieniał i jest szansa, że w ITI zrobią to samo
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując