Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11761
Stary 06.05.2011, 22:48
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Miażdżąca refleksja: jak kolejka się dobrze ułoży, a Legia wygra wszystko do końca (w sumie czemu nie? to zwykła loteria, dzisiaj równie dobrze mogła wygrać Korona) to aktualna różnica między Jagą, Wisła i Legia to...3 pkt (zakładając wygraną Jagi i porażkę Wisły w najbliższej kolejce - moim zdaniem najbardziej realne wyniki w tym szalonym sezonie).

Wracamy do gry


6 punktów jak już...

+ korzystny dla Wisły bilans meczów bezpośrednich z oboma rywalami (wasze zwyciestwo z nami wyższe niż 4:0 jest dość mało prawdopodobne), czyli 7 w gruncie rzeczy.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując