harimata napisał(a):

|
A co do gier internetowych to każda gra ma swoje konto czy PS3 ma ogólne konto i wykrywa gry które mam ? I jak to jest z tymi płatnościami czy coś się płaci za granie w sieci czy za darmo to jest ?
|
Masz swoje konto na swoim ps3 i na psn (jak zacznie działać w końcu) i w tym profilu zapisująCi się stany gier itd. Jeżeli Twój brat/kolega chce pograćna Twojej PS3-ce, to może sobie założyć swoje konto - ale wtedy nie skożysta z Twoich saveów.
Granie w sici jest free, chyba że kupisz np Bad Company 2 w które ktoś jużgrał on-line- musisz wtedy dokupić online pass za ok 10$, ale np jak kupisz używane Call of Duty, to możesz pykać po sieci nic nie płacąc. Warto upewnić sięczy do gry, którą zamierzasz kupić potrzeba on-line pass, czy nie. Jeszcze niewiele ich wymaga na szczęście (ale fifa 11 na 100% tak)