Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10939
Stary 06.05.2011, 21:49
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, jak dla Was ale dla mnie kolacja z 20 facetami to "średnia" atrakcja. W dodatku z piłkarzami, którzy nie słyną raczej z erudycji. Mam przynajmniej nadzieję, że klub zaprasza do dobrej knajpy i nie jest to Wierzynek.

Generalnie dziwna ta nagroda. Wspólny trening, to bym jeszcze rozumiał. Ale kolacja...
Chłopie może dla Ciebie ale ile ludzi co chodzi na Wisłę kopie piłkę ?
Myślę, że to dobry pomysł a kolacja chyba nie będzie z 20 facetami tylko z wybranymi.

I jeszcze jedno powiedz Wiślaczkom, że lepszy trening niż kolacja z Maaskantem czy Małym
Odpowiedz cytując