Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21865
Stary 06.05.2011, 21:03
Flamengista - nie ma wyświetlacza ze zdjęciem.

A co do wchodzenia na czyjs karnet to chwalcie się publicznie, chwalcie ... ale jak Wam na jednym meczu walną taka kontrole że każdego z dokumentu sprawdzą to się nie dziwcie.
Odpowiedz cytując