Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
11758
06.05.2011, 21:01
Legia zalozenia przedezonowe spełniła - awansowac do europejskich pucharow. Teraz moga sobie na spokojnie grac bez presji i zabierac punkty w lidze kolejnym ekipom. Od razu widac poprawe w ich grze gdy presja w jakims stopniu spadła.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael