Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11758
Stary 06.05.2011, 21:01
Legia zalozenia przedezonowe spełniła - awansowac do europejskich pucharow. Teraz moga sobie na spokojnie grac bez presji i zabierac punkty w lidze kolejnym ekipom. Od razu widac poprawe w ich grze gdy presja w jakims stopniu spadła.
Odpowiedz cytując