Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11755
Stary 06.05.2011, 20:53
Szpen napisał(a):Wyświetl post
kto zagra w pucharach gdy Legia zajmie miejsce w pierwszej trojce? Lech czy 4 drużyna?
4 drużyna. Finalista pucharu gra w europucharach, gdy puchar zdobędzie mistrz (albo drużyna która awansuje do el.LM, czyli u nas tylko mistrz, ale w innych krajach też np wicemistrz, 3 miejsce).
Odpowiedz cytując