Szpen napisał(a):

|
kto zagra w pucharach gdy Legia zajmie miejsce w pierwszej trojce? Lech czy 4 drużyna?
|
4 drużyna. Finalista pucharu gra w europucharach, gdy puchar zdobędzie mistrz (albo drużyna która awansuje do el.LM, czyli u nas tylko mistrz, ale w innych krajach też np wicemistrz, 3 miejsce).