Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
Od: 05.2006
Offline
#
2375
06.05.2011, 20:21
Ja tez mam taka nadzieje, ze w tej sprawie nie bedzie sie liczylo kto za kim jest (czy za Wisla, Legia, Cracovia itp). Bo akurat tutaj chodzi o nas wszystkich i wszyscy powinni zjednoczyc sie przeciwko wspolnemu wrogowi.
eMAGieIKa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eMAGieIKa
Znajdź inne posty napisane przez eMAGieIKa