Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2375
Stary 06.05.2011, 20:21
Ja tez mam taka nadzieje, ze w tej sprawie nie bedzie sie liczylo kto za kim jest (czy za Wisla, Legia, Cracovia itp). Bo akurat tutaj chodzi o nas wszystkich i wszyscy powinni zjednoczyc sie przeciwko wspolnemu wrogowi.
Odpowiedz cytując