Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11749
Stary 06.05.2011, 20:14
Czy tylko mi się wydaje, że Korona nie gra nawet w połowie z taką ambicją jak w meczu z Wisłą.

EDIT:
Chodzi mi głównie o liczbę fauli i ich rodzaj, z nami nie przebierali w środkach.
Ostatnio edytowane przez Piotson : 06.05.2011 o godz. 20:19.
Odpowiedz cytując