Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
11749
06.05.2011, 20:14
Czy tylko mi się wydaje, że Korona nie gra nawet w połowie z taką ambicją jak w meczu z Wisłą.
EDIT:
Chodzi mi głównie o liczbę fauli i ich rodzaj, z nami nie przebierali w środkach.
Ostatnio edytowane przez Piotson : 06.05.2011 o godz. 20:19.
Piotson
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Piotson