|
Patrząc na Żyro to na miejscu Skorży dałbym do końca sezonu jak najwięcej szans tym najlepszym z Legi ME. Widać, że dobrze pracuje się tam z młodzieżą i rok po roku mają coraz lepszych tych wychowanków. Taki Żyro ma 18 lat, a już w tym momencie nie jest gorszy od takiego Manu. Do końca sezonu Legia gra już właściwie o pietruszkę, a prawdopodobnym jest, że któryś z tych młodych wypali, jeśli dostanie więcej szans.
|