#**SnaKe**# napisał(a):

|
Posiadam karnet, lecz na najbliższe dwa mecze nie dam rady jechać ze względu na pracę. Jest możliwość abym karnet dał swojemu koledze, bratu ?
|
A nie jest przypadkiem tak, że ochroniarze przy odczytaniu karnetu na bramce mają podgląd na nasze zdjęcie, zarejestrowane w systemie? I porównują je z wchodzącym z biletem delikwentem?
Tak przynajmniej miało to wyglądać.
Ponawiam więc pytanie, bo nie zawsze dam radę przyjść na mecz a brat by się chętnie przeszedł. Tyle, że bilet jest teraz imienny... Czy to jest w ogóle możliwe pod względem prawnym?