Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21864
Stary 06.05.2011, 19:54
#**SnaKe**# napisał(a):Wyświetl post
Posiadam karnet, lecz na najbliższe dwa mecze nie dam rady jechać ze względu na pracę. Jest możliwość abym karnet dał swojemu koledze, bratu ?
A nie jest przypadkiem tak, że ochroniarze przy odczytaniu karnetu na bramce mają podgląd na nasze zdjęcie, zarejestrowane w systemie? I porównują je z wchodzącym z biletem delikwentem?

Tak przynajmniej miało to wyglądać.

Ponawiam więc pytanie, bo nie zawsze dam radę przyjść na mecz a brat by się chętnie przeszedł. Tyle, że bilet jest teraz imienny... Czy to jest w ogóle możliwe pod względem prawnym?
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując