Temat
:
[25 kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 8 maja, 14:45
Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
Od: 09.2010
Skąd: Krk
Offline
#
135
06.05.2011, 19:11
Jutro o 11 jest mecz Młodej Ekstraklasy z Lechia na stadionie Wisły o 11 wejscie Free na G2
dobry przedsmak przed niedziela
Btw Kto jedzie do Gdanska kupujcie bilety na 20:59 z Krakowa jest bezposredni w Gdansku ok 11
Ostatnio edytowane przez Mila : 06.05.2011 o godz. 19:18.
Mila
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Mila