Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 06.05.2011, 19:11
Jutro o 11 jest mecz Młodej Ekstraklasy z Lechia na stadionie Wisły o 11 wejscie Free na G2 dobry przedsmak przed niedziela Btw Kto jedzie do Gdanska kupujcie bilety na 20:59 z Krakowa jest bezposredni w Gdansku ok 11
Ostatnio edytowane przez Mila : 06.05.2011 o godz. 19:18.
Odpowiedz cytując