Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11733
Stary 06.05.2011, 18:52
To co odwalili obrońcy Ruchu przy drugiej bramce to dla mnie nie zrozumiałe. Jak można tak nie kryć w polu karnym?[/QUOTE]

nie wiesz o co chodzi? nie awansowac przez przypadek do pucharów bo same straty tak jak w zeszłym sezonie,a bezpieczna miejscówka nie grożaca spadkiem w gornej części tabeli no to remisik najlepszy
Odpowiedz cytując