To co odwalili obrońcy Ruchu przy drugiej bramce to dla mnie nie zrozumiałe. Jak można tak nie kryć w polu karnym?[/QUOTE]
nie wiesz o co chodzi? nie awansowac przez przypadek do pucharów bo same straty tak jak w zeszłym sezonie,a bezpieczna miejscówka nie grożaca spadkiem w gornej części tabeli no to remisik najlepszy
