Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4825
Stary 06.05.2011, 18:35
Tylko na sektorze G stoisz gdzie chcesz, na F każdy trzyma się swojego miejsca. Nie jest to przedłużenie młyna, choć faktem jest, że najbardziej wspomagają tam dopingiem. Sam zazwyczaj chodzę na F23, więc znam sprawę.

Druga sprawa - skończcie te głupie podchody w stylu "jestem dłużej na forum", "dłużej kibicuje" itd. itp. Kto to widział aby Wiślak obrażał Wiślaka.
Odpowiedz cytując