|
Tylko na sektorze G stoisz gdzie chcesz, na F każdy trzyma się swojego miejsca. Nie jest to przedłużenie młyna, choć faktem jest, że najbardziej wspomagają tam dopingiem. Sam zazwyczaj chodzę na F23, więc znam sprawę.
Druga sprawa - skończcie te głupie podchody w stylu "jestem dłużej na forum", "dłużej kibicuje" itd. itp. Kto to widział aby Wiślak obrażał Wiślaka.
|