Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10937
Stary 06.05.2011, 18:33
Nie wiem, jak dla Was ale dla mnie kolacja z 20 facetami to "średnia" atrakcja. W dodatku z piłkarzami, którzy nie słyną raczej z erudycji. Mam przynajmniej nadzieję, że klub zaprasza do dobrej knajpy i nie jest to Wierzynek.

Generalnie dziwna ta nagroda. Wspólny trening, to bym jeszcze rozumiał. Ale kolacja...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując