Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2003
Offline
#
11730
06.05.2011, 17:44
Ostatnia kolejka jest w niedziele, bo w sobote jest finał LM. Już któryś raz terminarz jest ustalany żeby mecze nie kolidowały z pucharami europejskimi. Czy to rozsądne czy nie, to już kwestia dyskusyjna.
Jurand
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jurand
Znajdź inne posty napisane przez Jurand