Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11730
Stary 06.05.2011, 17:44
Ostatnia kolejka jest w niedziele, bo w sobote jest finał LM. Już któryś raz terminarz jest ustalany żeby mecze nie kolidowały z pucharami europejskimi. Czy to rozsądne czy nie, to już kwestia dyskusyjna.
Odpowiedz cytując