Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4823
Stary 06.05.2011, 17:02
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Od zawsze chodzę na trybunę dla kibiców zagorzałych, nie obchodzą mnie ceny na innych sektorach,stąd moje zaskoczenie.
Nastepnym razem w ramach wyjścia awaryjnego biorę PESEL dziecka sąsiada i będę robił za tatusia
P
nie ważne od kiedy się siedzi na forum, a ale od kiedy się chodzi na Wisłę.

a zanim Cię coś zaskoczy i zanim coś głupiego napiszesz to się zastanów i to sprawdź, a nie dziel się byle pie..łą na forum.

a co do Twojego wyjścia awaryjnego - to co Ci to da?, że weźmiesz pesel dzieciaka - co najwyżej będziesz mógł tak kupić komplet biletów rodzic(opiekun)-dziecko na sektor rodzinny-bynajmniej nie dla kibiców najzagorzalszych, a Ty i tak nie kupisz biletu za 1 zł.

coś widzę, że jedyne kryterium jakim się kierujesz to cena, zgodnie z zasadą CCC
Odpowiedz cytując