s1mone napisał(a):

|
Myślę, że wygramy. W końcu ile może meczów z rzędu może przegrać lider tabeli ;>
|
Zle nie gralismy, niepotrzebnie stracone bramki ustawiały mecz. Nie mial kto wykorzystac wrzutek, kazdy pilkarz miał inne zadania na boisku gdy nie było Genkova i to mogło byc własnie problem niepowodzen ze Slaskiem i Gornikiem. Musimy wygrac bo teraz to juz koniecznosc. Niepotrzebnie stracone punkty w poprzednich spotkaniach nie moga sie juz powtorzyc,