Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.05.2011, 16:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że wygramy. W końcu ile może meczów z rzędu może przegrać lider tabeli ;>
Zle nie gralismy, niepotrzebnie stracone bramki ustawiały mecz. Nie mial kto wykorzystac wrzutek, kazdy pilkarz miał inne zadania na boisku gdy nie było Genkova i to mogło byc własnie problem niepowodzen ze Slaskiem i Gornikiem. Musimy wygrac bo teraz to juz koniecznosc. Niepotrzebnie stracone punkty w poprzednich spotkaniach nie moga sie juz powtorzyc,
Odpowiedz cytując