Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4821
Stary 06.05.2011, 16:24
BieżanówStary napisał(a):Wyświetl post
Niestety w 1 dzień sprzedaży nie dałem rady zjawić się w strefie kibica. Wczoraj kupiłem bilet ale niestety nie na G lecz F. Mam pytanie do osób które chodzą na ten sektor bo miałem okazję go odwiedzic tylko na reprezentacji( normalnie chodze na G) . Ludzie chodzą z biletami i płaczą że to ich miejsce czy siadam gdzie chce?
F to przedluzenie mlyna. Z tego co mowil znajomy stoisz gdzie chcesz, tak jak jest na G
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując