Wiesz co znaczy 'rozważył'. Rozważy czyli przeczyta propozycje i tyle. Coś w tym stylu jak Jimenez z Wisła (nie wiem czy to była plotka i czy nazwisko się zgadza

).
- Wisła? (Legia?) Jasne, chętnie! Pokażcie oferte!
- Proszę bardzo, 500 tys euro za sezon etc
(
rozważa )- No, nie. Musicie mi zrekompensować w pensji, że lige i piłkarzy macie buraczaną, prowincjonalną.
2-3 mln euro i jestem Wasz.
I temat się zamyka
