tofik napisał(a):

|
Trener z sukcesami nie przyjdzie do Legii bo tacy chcą zrobić krok do przodu, a nie cofać się do klubu bez sukcesów. Ogólnie do polskiej ligi taki facet nie przyjdzie.
|
Zależy co rozumiesz przez pojęcie ''trener z sukcesami''. Czy w Twojej ocenie do takiego grona zalicza się np Huub Stevens (ponoć gdyby dostał ofertę, to by ją mocno rozważył- tak mówił Hajto, podobno gadał z nim)?.