Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44262
Stary 06.05.2011, 15:10
Nie chce wracać, niech dopłaci z kontraktu, bo 400k nie jest wart. Samo roczne wypożyczenie za 200k wydaje mi się kwotą zbyt wysoką.
..
Odpowiedz cytując